Skok tandemowy – spróbuj sam!

Szukasz pomysłów na emocjonujący weekend? Chcesz zrobić coś niezwykłego? Wypróbuj skoki spadochronowe – teraz to rozrywka dostępna dla każdego z nas. Jeżeli od dawna marzysz o tym, żeby skoczyć w przestworza, to niepowtarzalna okazja, dlatego już teraz dokonaj rezerwacji skoku tandemowego. Jak to zrobić i na jaki wydatek trzeba się przygotować?

Skoki spadochronowe dla każdego

Najważniejszym atutem skoków tandemowych jest to, że są one przeznaczone dla każdego, kto spełnia minimalne wymagania. To zasługa specyfiki tych skoków – odbywają się one wspólnie z instruktorem, który przypięty jest do uczestnika skoku. To instruktor odpowiada za przebieg lotu, dlatego jego uczestnik nie musi już niczym dodatkowo się martwić – nie wymaga się od niego kondycji, zdrowia czy specjalnego przygotowania. To powoduje, że skoczyć może każdy, kto ma na to odwagę.

Gdzie skacze się w tandemie?

Skoki tandemowe odbywają się na wyznaczonych i przystosowanych do tego lotniskach na terenie całej Polski. W pobliżu Warszawy jest to między innymi lotnisko w Przasnyszu. Szkoły organizujące skoki można bardzo łatwo znaleźć w internecie. Wystarczy tylko chwila, aby zapoznać się z ich ofertami i wybrać cos dla siebie.

Ile pieniędzy przygotować?

Skok wcale nie jest wyjątkowo drogi – trzeba przeznaczyć na niego od 500 do 700 złotych zależnie od wybranej przez siebie opcji. Najtańszy jest skok z 3000 metrów, który powala na swobodne spadanie bez otwarcia spadochronu przez około 30 sekund. Droższy skok z 4000 metrów wydłuża ten czas do 60 sekund. Wyższa cena to również rejestracja skoku spadochronowego – tutaj to cena około 250 złotych. Gdy chce się doznać największych emocji i mieć świetną pamiątkę, trzeba przeznaczyć na skok około 950-1000 złotych.

Rezerwację można wykonać nawet teraz przez internet. Warto spróbować lub zrobić komuś wspaniałą niespodziankę!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *