Skok tandemowy – spróbuj sam!

Szukasz pomysłów na emocjonujący weekend? Chcesz zrobić coś niezwykłego? Wypróbuj skoki spadochronowe – teraz to rozrywka dostępna dla każdego z nas. Jeżeli od dawna marzysz o tym, żeby skoczyć w przestworza, to niepowtarzalna okazja, dlatego już teraz dokonaj rezerwacji skoku tandemowego. Jak to zrobić i na jaki wydatek trzeba się przygotować?

Skoki spadochronowe dla każdego

Najważniejszym atutem skoków tandemowych jest to, że są one przeznaczone dla każdego, kto spełnia minimalne wymagania. To zasługa specyfiki tych skoków – odbywają się one wspólnie z instruktorem, który przypięty jest do uczestnika skoku. To instruktor odpowiada za przebieg lotu, dlatego jego uczestnik nie musi już niczym dodatkowo się martwić – nie wymaga się od niego kondycji, zdrowia czy specjalnego przygotowania. To powoduje, że skoczyć może każdy, kto ma na to odwagę.

Gdzie skacze się w tandemie?

Skoki tandemowe odbywają się na wyznaczonych i przystosowanych do tego lotniskach na terenie całej Polski. W pobliżu Warszawy jest to między innymi lotnisko w Przasnyszu. Szkoły organizujące skoki można bardzo łatwo znaleźć w internecie. Wystarczy tylko chwila, aby zapoznać się z ich ofertami i wybrać cos dla siebie.

Ile pieniędzy przygotować?

Skok wcale nie jest wyjątkowo drogi – trzeba przeznaczyć na niego od 500 do 700 złotych zależnie od wybranej przez siebie opcji. Najtańszy jest skok z 3000 metrów, który powala na swobodne spadanie bez otwarcia spadochronu przez około 30 sekund. Droższy skok z 4000 metrów wydłuża ten czas do 60 sekund. Wyższa cena to również rejestracja skoku spadochronowego – tutaj to cena około 250 złotych. Gdy chce się doznać największych emocji i mieć świetną pamiątkę, trzeba przeznaczyć na skok około 950-1000 złotych.

Rezerwację można wykonać nawet teraz przez internet. Warto spróbować lub zrobić komuś wspaniałą niespodziankę!

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *